אודות

דף הבית » אודות

אודות קליניקת ד״ר קטרין קיסיל

הקליניקה של ד״ר קטרין קיסיל לאסתטיקה רפואית ממוקמת בראשון לציון ומביאה ללקוחות את קדמת הטכנולוגיה, עם מגוון טיפולי יופי המתמקדים באזורי הפנים, הגוף והשיער. בקליניקה תפגשו מכשור מקצועי, חומרי גלם איכותיים ורופאים מוסמכים המלווים כל לקוחה ולקוח בסבלנות, רגע לפני השינוי המדהים.

את לימודי הרפואה סיימה ד״ר קטרין קיסיל בשנת 2015, ובהמשך עברה הכשרה בתחום האסתטיקה הרפואית מטעם ׳המכללה הלאומית לאסתטיקה׳ בתל אביב. כדי להביא לקליניקה את השיטות החדשניות ביותר, מעת לעת עוברת ד״ר קיסיל הכשרות בחו״ל, משתתפת בוובינרים מקצועיים ומדריכה רופאים בתחומי האסתטיקה.

צוות הקליניקה מונה שני רופאים נוספים בעלי מומחיות בתחום שיקום השיער, טיפולי גוף והזרקות, המעניקים ייעוץ ואבחון ראשוני, תוך שאיפה להגיע למראה טבעי ובהתאם לחלום של כל לקוח ולקוחה. הקליניקה מאובזרת במכשור ובחומרים האיכותיים והמתקדמים בעולם האסתטיקה הרפואית, ומלווים בתקנים וחותם גבוה של איכות.

בקליניקה תמצאו מגוון טיפולי אסתטיקה מתקדמים לנשים ולגברים כמו פיסול פנים, עיניים, שפתיים, הזרקות, הזעת יתר, טיפולי שיער ועוד. כל טיפול מלווה בגישה דינאמית ומחולק לכמה מפגשים הבוחנים את הצלחת הטיפול, כולל מעקב אחרי התוצאות ושיפור בעת הצורך. בנוסף, כלל החומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה- FDA והתקן האירופאי CEA.

צוות הקליניקה מזמין אותך ליהנות משינוי מדהים, בדיוק כפי שחלמת ואפילו יותר.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
להתחלת שיחה לחצו כאן
1
צריכים עזרה?
DR Kisil
שלום,
ד"ר קיסיל זמינה לשאלות בצ'אט
חייג עכשיו דילוג לתוכן