הזעת יתר

דף הבית » טיפולים » הזעת יתר

טיפול בהזעת יתר

הקליניקה של ד״ר קטרין קיסיל מתמחה בטיפולי הזעת יתר ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מטיפולים בטוחים, מתקדמים וכאלה שנשמרים לאורך זמן. הטיפול נעשה באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין ובקצרה – בוטוקס הנחשב כיום לטיפול יעיל וקל להזעת יתר.

הזעת יתר עשויה לפגוע באיכות החיים של הסובלים ממנה, במיוחד באזורי הפנים, בית השחי, העיניים, הידיים, מעל השפה ועוד. כיום כ- 30% מכלל האוכלוסייה סובלים מהזעת יתר בדרגות שונות, לא רק בזמן מאמץ או ביצוע פעילות גופנית. מובן שהזעת יתר גורמת לחוסר נוחות ביומיום, ולכן כיום ישנם טיפולים המאפשרים למגר את התופעה.

היעילות של הזרקת בוטוקס להזעת יתר

הזרקת בוטוקס נחשבת ליעילה ביותר ופותרת את בעיית הזיעה אחת ולתמיד. הטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה בקליניקה המבצע בדיקה של בלוטות הזיעה, ומזריק בוטוקס לבית השחי או לאזורים בהם קיימת הזעת יתר. בוטוקס גורם לחסימה של בלוטות הזיעה במקום המוזרק, ולכן הזיעה מופחתת באופן אוטומטי.

טיפול קל ופשוט ללא זמן החלמה

ההזרקה מהירה מאוד ואינה דורשת זמן החלמה, ולכן לאחר הזרקה מקומית של הבוטוקס ניתן לחזור ישר לשגרה. כעבור שבועיים מיום ההזרקה ניתן לחוש את הפחתת הזיעה באופן משמעותי. נציין כי זהו טיפול בטוח מאוד שמפחית באופן משמעותי את הזיעה, אך לא מעלים אותה לגמרי.

טיפול בבוטוקס מתאים לגברים ונשים כאחד הסובלים מהזעת יתר, כדוגמת כאלה שסובלים מעיגולי זיעה קבועים מתחת לבית השחי והזעה במקומות שונים גם ללא ביצוע פעילות גופנית. נציין כי הטיפול להזעת יתר נשמר כחצי שנה, שזהו זמן רב יחסית ולאחר מכן ניתן לחזור שוב על הטיפול.

צוות הקליניקה של ד״ר קיסיל מזמין אתכם לפגישת אבחון מקצועית שמטרתה להתאים את סוג הטיפול הטוב ביותר בהתאם לדרגת הזעת היתר. לאחר האבחון נבצע טיפול נקודתי שישפר פלאים את איכות חייכם.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
להתחלת שיחה לחצו כאן
1
צריכים עזרה?
DR Kisil
שלום,
ד"ר קיסיל זמינה לשאלות בצ'אט
חייג עכשיו דילוג לתוכן