טיפולי גוף

דף הבית » טיפולים » טיפולי גוף
טיפולי גוף 1
טיפולי גוף קטרין קיסיל 2
טיפולי גוף קטרין קיסיל
קטרין קיסיל
טיפולי גוף 2
טיפולי גוף 4
טיפולי גוף 3
טיפולי גוף 6
טיפולי גוף 5
טיפולי גוף 8
EMSCULPT NEO
previous arrow
next arrow

הקליניקה של ד״ר קטרין קיסיל מביאה את קידמת הטכנולוגיה בתחום האסתטיקה הרפואית וטיפולי גוף. בקליניקה תמצאו את מכשיר EMSCULPT NEO, היחיד מסוגו שבונה שריר, שורף שומן ומשפר פלאים את מרקם העור. המכשיר נחשב לטרנד היסטרי בעולם ומשתמשות בו סלבס מוכרות כמו ג׳ניפר לופז, קים קרדשיאן ונוספות.

הטיפול מתאים לכולם, ובפרט לנשים לאחר לידה/לאחר הרזייה שמעוניינות להסיר את השומן הביטני או באזור הירכיים והישבן, להצרת היקפים, מיצוק הגוף וטשטוש צלוליטיס. התוצאות של הטיפול מהירות מאוד, זמן ההחלמה מהיר וכל זה ללא ניתוחים וללא כאב.

איך זה עובד?

שריפת שומן ומיצוק הגוף
מכשיר EMSCULPT NEO מבוסס על אפליקטור הפולט בו זמנית אנרגיות RF ו-HIFEM+. במהלך החימום טמפרטורת השריר עולה במהירות, מה שגורם לכך שהשרירים נחשפים ללחץ, הדומה לפעילות שנגרמת במהלך חימום לפני כל אימון. תוך פחות מ-4 דקות הטמפרטורה בשומן התת עורי מגיעה לרמות הגורמות לאפופטוזיס, כלומר תאי שומן נשרפים, נפגעים לצמיתות ומורחקים לאט מהגוף, מה שמותיר עור חלק וללא שומן.

מחקרים קליניים הראו בממוצע ירידה של 30% בשומן התת עורי עקב סדרת טיפולים במכונת EMSCULPT NEO.

חיזוק ובניית שרירים
בנוסף ליעילות של המכונה בשריפת שומן, היא גם יעילה לבניית שריר. המכונה מכווצת את סיבי השריר באזור הטיפול בעוצמות שאינן ניתנות להשגה במהלך אימון רגיל. המתח הקיצוני מאלץ את השריר להסתגל למצב וכתוצאה מכך נוצרת עלייה במספר ובצמיחת סיבי השריר והתאים.

מחקרים קליניים הראו בממוצע גידול של 25% בנפח השריר.

את הטיפול במכשיר EMSCULPT NEO ניתן ליישם על הבטן, הישבן, הירכיים, הזרועות והשוקיים. לאחר מספר טיפולים ניתן להגיע לתוצאות יפות וממש לראות את שיפור מרקם העור באזורי הטיפול.

ד״ר קיסיל וצוות הקליניקה יתאימו במיוחד בשבילך סדרת טיפולים אפקטיבית שתאפשר לך לראות תוצאות מהירות כבר בטיפולים הראשונים.

שיפור מרקם עור באמצעות הזרקה

טיפול נוסף לשיפור מרקם העור הוא על ידי הזרקת חומצה ייעודית Profhilo Body בשיטת הזרקה – קנולה. מדובר על שיטה ייעודית המספקת החלמה מהירה וללא כאב.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
להתחלת שיחה לחצו כאן
1
צריכים עזרה?
DR Kisil
שלום,
ד"ר קיסיל זמינה לשאלות בצ'אט
חייג עכשיו דילוג לתוכן