שאיבת שומן

דף הבית » טיפולים » שאיבת שומן
טיפולי גוף 6
טיפולי גוף 8
previous arrow
next arrow

הקליניקה של ד״ר קטרין קיסיל מציעה טיפולים אסתטיים ייעודיים לחיטוב הגוף ומיצוק העור, וזאת ללא ניתוח. בקליניקה תמצאו טיפול מתקדם לשאיבה והשתלת שומן באמצעות מכשור BeautiFill by LipoLife הנעשה על ידי רופא כירורג. המכשיר נחשב לפורץ דרך בתחום ומביא תוצאות מצוינות ומהירות.

מכשיר BeautiFill מבוסס על טכנולוגיית לייזר לשאיבה והשתלת שומן, ללא ניתוח ומעניק פתרון כולל לאנשים הסובלים מעודף שומן באזורים נקודתיים כמו שומן בטני, בזרועות, בירכיים, תת לסתי ( מתחת ללסת) ועוד. הטיפול מתאים לאנשים המחפשים פתרון משולב להרזיה עם החלמה מהירה.

איך זה עובד?

הטכנולוגיה החדשה של BeautiFill מפעילה לייזר ממוקד הפועל בו-זמנית לפעולת שאיבת שומן, מה שהופך את התהליך לקצר מאוד באופן משמעותי. המכשיר פועל באמצעות אנרגיית חימום וטכנולוגיה ייחודית הפולטת קרן לייזר. פעולה זו גורמת למיצוק העור באופן יעיל והומוגני, לכל אזור הטיפול, כיוון שהשומן מומס וניתן לשאוב אותו. בנוסף, דרך המכשיר ניתן גם לבצע השתלת שומן באזורים שונים כמו בשפתיים.

טכנולוגיה מהפכנית המשלבת לייזר (State-of-the-art)

BeautiFil פועלת באמצעות קרן באורך גל 1470 ננומטר, המאפשרת קליטה גבוהה יותר במים ושומן, בהשוואה למכשירים אחרים. תכונה זו של קרן הלייזר מאפשרת להסיר בצורה מיטבית את השומן מבלי לפגוע ברקמה ולקבל תוצאה של עור ממוצק. בנוסף, מדובר על טיפול בטוח, כיוון שאנרגיית הלייזר נשלחת בצפיפות נמוכה לאזור, מה שמבטיח דרגת בטיחות גבוהה ללא כוויות.

היתרונות של שאיבת שומן באמצעות מכשיר BeautiFil

  • טיפול מהיר.
  • ללא צורך בהחלמה ביחס לניתוח.
  • תוצאות מהירות ביותר.
  • פתרון משולב להרזיה.
  • מיצוק עור יעיל והומוגני.
שאיבת השומן ומיצוק העור באמצעות מכשור BeautiFil נעשה בקליניקה על ידי רופא כירורג.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
להתחלת שיחה לחצו כאן
1
צריכים עזרה?
DR Kisil
שלום,
ד"ר קיסיל זמינה לשאלות בצ'אט
חייג עכשיו דילוג לתוכן